Ślub i zabawa weselna to ważny moment dla Pary Młodej i ich gości. Wiemy jak ważne jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, a dobra muzyka jest jednym z fundamentów dobrej zabawy weselnej oprócz dobrej kuchni. Zapewniam profesjonalne nagłośnienie i fachową obsługę muzyczną przyjęcia weselnego. Repertuar obejmuje najnowsze, jak i te starsze przeboje, a przede wszystkim muzyczne życzenia Pary Młodej.
 Dlaczego wesele z dj-em a nie z zespołem ?
 - wesele z Dj-em nie różni się od wesela prowadzonego przez zespół z jednym wyjątkiem, muzyka jest prezentowana z płyt, co jest jego dużym plusem. Utwory grane są w oryginalnych wykonaniach, w najlepszych wersjach, takich jakie znamy i lubimy. 
W przeciwieństwie do zespołu muzycznego Dj nie ma sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.
Szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniane są z Młodymi na spotkaniu przed weselem, ustalane są m.in. : rodzaj powitania, wybór pierwszego tańca, rodzaj i ilość zabaw oczepinowych, oraz muzyka.  
Tradycyjne wesele przebiega według następujących etapów
Powitanie Młodej Pary 
Pierwszy posiłek 
Pierwszy taniec
Część taneczna 
Oczepiny                         
Krojenie tortu weselnego
Podziękowania Rodzicom 
W trakcie przerw na posiłki muzyka prezentowane są wolne utwory, stonowana muzyka pozwala spokojnie zjeść i odpocząć przed dalszą zabawą. Wtedy także wznoszone są toasty, jeżeli goście nie przejawiają inicjatywy toasty rozpoczyna Dj. Po skończonym posiłku zapraszamy uczestników na parkiet. Staramy się wtedy zachęcać do tańca a nie zmuszać wyciągając na siłę zza stołu.- dj jest dobrze obeznany z weselnymi tradycjami i przez cały czas czuwa nad jego prawidłowym przebiegiem. Z reguły ustalam godzinę zakończenia imprezy, ale nie robie problemów jeżeli uroczystość przedłuży się, ustalam wtedy warunki na jakich będę grać dalej.